boty

boty

Kontroverzní značka Melissa

Svět dámských bot je něčím zcela novým a jiným. V současnosti se už nesetkáváme pouze s klasickými druhy obuvi, v tlumených a jednoduchých barvách. Návrháři se snaží šokovat nejrůznějšími obuvními kreacemi. Někdo je miluje, někdo je nesnáší. A tak je to i s botami značky Melissa.

Voňavé a gumové

Značka Melissa přišla na trh s něčím novým a neobvyklým. Filozofie firmy byla jasná. Vytvořit obuv, která bude bojovat proti zápachu nohou, zároveň však bude vypadat neuvěřitelně ženky, elegantně a roztomile. A tak vznikly boty, lidově označované jako melisky. Boty jsou vyrobeny z voděodolného voňavého materiálu Melflex, který neztrácí svou intenzitu ani po měsících nošení, navíc je hypoalergenní a 100% zdravotně nezávadný. Typická žvýkačková vůně je přidávána přímo do materiálu, proto nehrozí její vyčichnutí.


Bez stylu by to nešlo

Kdyby byly boty značky Melissa pouze voňavé a zabraňovaly nepříjemným situacím při zouvání v parných dnech, možná by si našly pár nadšených zákazníků, ale rozhodně by o nich nevěděl celý svět. Klíčem k úspěchu je i jejich vzhled. Melisky se vyrábějí jako balerínky, nazouváky, střevíčky a boty na podpatku. Typické je pro ně i zdobení v podobě mašliček či srdíček v přední části. Díky tomu vypadají neuvěřitelně žensky. Ale jak už bylo řečeno, někomu není tato kontroverze po chuti a nedá dopustit na obuv z klasických materiálů.

Co jste o nich nevěděli?

  • Unikátní materiál Melflex: S tímto voděodolným a voňavým materiálem přišla značka Melissa jako první a nechala si jej dokonce patentovat. Výrobci deklarují, že je neuvěřitelně příjemný a nikde netlačí, protože se dokonale přizpůsobí vašemu chodidlu.
  • Melissa myslí i na recyklaci: Boty vyrobené z Melflexu jsou ohleduplné vůči životnímu prostředí, jedná se totiž o 100% recyklovatelný materiál. Nemusíte se bát ani vzhledu, rozhodně nemůže být řeč o žádnéých neforemných holinkách, které byste vytáhli jen někam na chalupu. Elegantní design je u těchto bot samozřejmostí.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek